Your Cart

Poštovné ZDARMA při objednávce nad 2 500,- Kč

O nás

V Senior Hubu věříme, že život bez bolesti a omezení je možný pro každého. Proto prodáváme masážní a rehabilitační pomůcky, doplňky stravy a další produkty, které pomáhají nejen seniorům zůstat zdraví a v pohodlí. S našimi produkty si můžete užívat život bez bolesti a omezení - bez ohledu na věk!

Pro lepší a kvalitnější život

Konečně jsme otevřeli eshop po testování stovek prodktů

Nabízíme široký výběr masážních pomůcek pro mobilitu, terapeutických potřeb i terapeutických předmětů určených speciálně pro uživatele z řad seniorů a sportovců. Nabízíme výrobky důvěryhodných značek, které sami testujeme.

Vyzkoušejte pohodlí a komfort přizpůsobený vašim každodenním potřebám.

Dokonalá rovnováhu mezi funkčností a flexibilitou

V Senior Hub.cz je spokojenost zákazníků naší prioritou číslo jedna. Snažíme se poskytovat kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny s rychlými dodacími lhůtami a vstřícným zákaznickým servisem. Naším cílem je pomoci vám, abyste se ve svém domácím prostředí cítili pohodlně a mohli se soustředit na to nejdůležitější – trávení kvalitního času s rodinou a přáteli!

Jednoduchý design nám umožňuje maximalizovat dopad našeho výtvoru při zachování elegantní formy, od minimalismu až po funkčnost.

Jsme teprve na začátku

Naším základním cílem je umožnit každému neomezený pohyb pro lepší kvalitu života. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby nejen předcházely zraněním, ale také pomáhaly při zotavování a rehabilitaci po úrazu.

Poštovné Po Čr Zdarma

Pro všechny objednávky nad 2 500,- Kč

Jednoduché vrácení zboží do 14 dní

Peníze Vám ihned pošleme po vrácení zboží do 14 dní

Prodáváme Pouze Otestované Produkty

Nabízíme pouze produkty, které jsme otestovali

100% Bezpečný Nákup Přes GoPay

MasterCard / Visa