Pěnový Fitness Foam Roller Na Cvičení A Renegeraci Svalů Q4Life!

699,99 

Buďte fit a zůstaňte zdraví s pěnovým válcem Q4Life Fitness! Zlepšete své cvičení a urychlete regeneraci svalů s tímto válečkem kompaktních rozměrů (14,5 x 33 cm).

Není skladem

Poštovné zdarma pro objednávky nad 2500,- Kč

  • jednoduché vrácení zboží do 14 dní
  • rychlé doručení
Bezpečná Platba Kartou Pomocí GoPay

Foam Roller 14,5 x 33 cm

Výhody produktu 

Pěnový válec Q4Life Fitness je navržen tak, aby pomáhal zlepšovat krevní oběh a snižoval riziko zranění a bolesti svalů. Válec je k dispozici v šedé barvě a je vyroben z odolné pěny pro dlouhou životnost. Je také snadno čistitelný.

Foam Roller Pomáhá S Regenerací Svalů

Používání pěnového válce je účinný způsob, jak pomoci svalům při regeneraci. Pěnový válec může pomoci rozbít fascie, pojivovou tkáň omezující průtok krve do svalů a dalších částí těla, což může způsobovat bolest, ztuhlost nebo špatnou regeneraci svalů. Tlak vyvíjený pěnovým válcem pomáhá stimulovat nervový systém, uvolnit napětí a napomáhá cirkulaci kyslíku a živin potřebných k regeneraci. Pravidelné používání pěnového válce může podpořit rehabilitaci svalů po tréninku, což vám usnadní udržení koncentrace během tréninků. Věnovat čas pravidelné regeneraci svalů je klíčem k maximálnímu využití fyzické aktivity a dalšímu zlepšování výkonnosti.

Ale může být i pomůckou na cvičení

Pěnový válec není jen nástrojem pro fyzikální terapii a prevenci zranění. Lze jej také použít jako vynikající cvičební pomůcku díky jeho schopnosti zapojit svaly a zároveň jim poskytnout oporu. Pěnové válce jsou neuvěřitelně všestranné a umožňují uživatelům provádět různá protažení a cviky, které pomáhají posilovat základní svaly a zaměřují se na problémové oblasti, čímž zvyšují rozsah pohybu. Tyto kusy lze dokonce přizpůsobit pro cvičební postupy specifické pro individuální cíle, což je ideální pro ty, kteří chtějí náročný, ale hodnotný zážitek. Díky tomuto adaptivnímu přístupu nabízejí pěnové válce nespočet výhod od zvýšení flexibility, rovnováhy a nárůstu síly – navíc získáte výhodu větší pohyblivosti, aniž byste příliš zatěžovali své klouby.

Další informace

Rozměry 33 × 14,5 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pěnový Fitness Foam Roller Na Cvičení A Renegeraci Svalů Q4Life!“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *